Vzdialená pomoc

Oprava vášho PC prostredníctvom funkcie Pomoc na diaľku

Ani by ste neverili, ako rýchlo vieme pomôcť s nastavením počítača! 

  • Využitie vzdialenej pomoci je neobmedzené, je možné vyriešiť úlohu od bežných problémov a nastavení až po profesionálne zásahy.
  • Vzdialená plocha umožňuje pripojiť sa k Vášmu počítaču a vyriešiť problémy na diaľku. Pripojenie je bezpečné, ktoré je možné spustiť iba v prípade, ak to aktivuje priamo klient. Je potrebné funkčné pripojenie na internet a telefonický kontakt s administrátorom.
  • Táto služba nám umožnuje spravovať vzdialené servre a pracovné stanice bez nutnosti dopravy a fyzického kontaktu. V prípade nudzových situácií je osobná návšteva nevyhnutná.

pre umožnenie vzdialenej podpory pre Váš počítač si stiahnite aplikáciu 
na stránke Ammyy Admin kliknite na políčko na ( DOWNLOAD LATEST VERSION OF AMMYY ADMIN )

(stiahnutím aplikácie súhlasíte s nižšie uvedenými cenovými podmienkami za využitie danej služby)

aplikáciu spustite a podľa pokynov nainštalujte

Poznámka:

Po nainštalovaní aplikácie je Vaše PC prístupné pre naše oddelenie technickej podpory a je uvedené v našom internom zozname spravovaných počítačov. Prístup k PC je zabezpečený menom a heslom používateľa operačného systému Windows. V prípade, že nepoužívate pre prístup do Windows heslo, je používaný tzv. Autentifikačný kód. Ak chcete prístup k Vášmu PC po ukončení servisného zásahu obmedziť, môžete tak urobiť zmenou hesla do Windows, v prípade autentifikačného kódu jeho zmenou. Môžete aj úplne odinštalovať aplikáciu pre vzdialený prístup, potom však prípadný nasledujúci zásah bude predĺžený o opätovnú inštaláciu tohoto softvéru.